Kvalitné plastové

Okná, dvere, brány

dodávame aj s kompletnou montážou a servisom už od roku 2005

 

Chcem vedieť viac

Loggie

Zasklenie balkóna svojím dizajnom a praktickosťou prináša ďalšie možnosti využitia balkónov a lodžií.  Veľa zákazníkov si zvolí tento krok predovšetkým z energetického dôvodu, keďže  vzniká tepelne vyrovnávajúci priestor, ktorý zmierňuje teplotné výkyvy počasia a v chladnejšom období pomáha výrazne šetriť finančné prostriedky na vykurovaní.

Zasklenie balkóna Vám prináša omnoho viac.  Získate súkromie, ochránite sa pred nepriaznivými vplyvmi počasia, prachom alebo hmyzom a v prípade, že bývate na rušnom mieste získate tak protihlukovú bariéru.  Takto zasklený balkón si môžete zariadiť a vyzdobiť a stane sa tak obľúbeným priestorom na relaxáciu či posedenie s priateľmi.

Rámový systém  sa jednoducho a rýchlo ovláda a je priestorovo nenáročný, pretože  sklenené tabule sa pohybujú posúvaním.  Pre funkčnosť systému nie je potrebná žiadna údržba.  Výborné tesniace vlastnosti zabezpečuje vhodne použitý materiál a špeciálny tvar.  Montáž je veľmi jednoduchá a prebieha z priestorov bytu pričom nevyžaduje použitie lešenia.

V rámových systémoch sú sklené výplne vsadené do gumového tesnenia a izoláciu medzi jednotlivými oknami zabezpečuje štetinkové tesnenie. Zasklievací systém je chránený proti otvoreniu zvonka bezpečnostnými poistkami. Bočné uzatváracie profily a špeciálne tesnenie medzi krídlami zaisťujú požadovanú tesnosť celej konštrukcie. Je koncipovaný tak, aby bol použiteľný pre všetky modulové rozmery a konštrukčné sústavy. Jedná sa o ľahké konštrukcie na stavbu veránd, altánkov a zimných záhrad.

 

 

 

 

{PHOTOGALLERY}